בניית אתרים בראשון לציון - 2022

בניית אתרים בראשון לציון

בניית אתרים בראשון לציון

5 טעויות שיש להימנע מהן במהלך בניית אתרים בראשון לציון

הקדמה: מהי בניית אתרים ואיך אני יודע אם אני צריך את זה?

בניית אתרים היא תהליך מורכב הדורש התמחות רבה בתחומים שונים. לכן חשוב לדעת מראש מה אתם צריכים וכמה זה יעלה לכם על מנת למנוע הפתעות לא נעימות בסיום הפרויקט.

על מנת להחליט אם אתם צריכים פיתוח אתרים, ענו על השאלות הבאות:

– מה הן המטרות שלך?

– מה הכישורים שלך?

– מה אתה רוצה מהאתר שלך?

– כמה זמן יש לך לפרויקט?

– האם יש לך מספיק כספים לפרויקט?

כולנו יודעים שאתרים חשובים. הם, למעשה, אחד הדברים החשובים ביותר שאתה יכול לעשות עבור העסק שלך.

אז מה זה פיתוח אתרים? פיתוח אתרים הוא יצירת אתרים. פיתוח אתרים כולל שלושה שלבים עיקריים: ניתוח, עיצוב ותכנות. שלב העיצוב כולל בדרך כלל ייצור של מושגי עיצוב גרפי ואחריו אב טיפוס אינטראקטיבי להדגמת עיצובים אלו לפני הפיכתם לאתר אינטרנט.

ישנם סוגים שונים של שירותי פיתוח אינטרנט בראשון לציון: שירותי עיצוב הכוללים עיצוב גרפי ועיצוב ממשק משתמש (UI); שירותי פיתוח הכוללים קידוד או תכנות; שירותי מערכת ניהול תוכן (CMS) הכוללים כתיבת ועריכת תוכן; שירותי שיווק באינטרנט הכוללים אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO), שיווק במדיה חברתית, שיווק דיגיטלי, שירות שיווק בדוא"ל וכו'.

טעות מס' 1 – לא לדעת את הדרישות לפרויקט שלך

אם אינך מודע לדרישות עבור הפרויקט שלך, אתה עלול בסופו של דבר להוציא יותר ממה שציפית בתחילה. עם הבנה ברורה של הפרויקט ודרישותיו, תוכלו ללכת לבנייתו בהתאם.

הרבה יכול להשתבש אם אין לך הבנה ברורה של מה הלקוח שלך רוצה, סוג האתר שהוא רוצה ואילו תכונות הם רוצים שיכללו בו. מעלות גבוהה ועד לסיכון גבוה לפריצת אבטחה, ישנן מספר בעיות שעלולות לנבוע מחוסר הבהירות הזה. לפיכך, עדיף לשאול את הלקוח שלך כמה שיותר שאלות במהלך הפגישה הראשונית כדי שלשני הצדדים יהיה מושג מה נבנה.

אם אתה עדיין לא בטוח לגבי היבטים שונים של עיצוב אתרים או כמה יעלה עיצוב אתר אינטרנט, ישנם אתרים שונים המציעים הערכה

עלות בניית אתר אינטרנט תלויה במידה רבה במורכבות הפרויקט. זה גם תלוי אם אתה צריך תכונות מסוימות או לא. לדוגמה, אם אתה רוצה לקבל גרפיקה מותאמת אישית, אינטגרציה של וידאו, עגלות קניות וכן הלאה – תכונות אלה יגדילו את העלויות שלך.

מגמות עיצוב תמיד משתנות ומתפתחות עם ההתקדמות הטכנולוגית. מגמות עיצוב מסוימות הן זמניות מכיוון שהן מבוססות על מה שהלקוחות מבקשים או רוצים כרגע. מגמות עיצוב אחרות שקיימות כבר זמן רב יותר קובעות את הבכורה לעיצובי אתרים עתידיים.

טעות מס' 2 – אי גיוס של מפתח אינטרנט מומחה

אלא אם כן אתה עובד בסוכנות גדולה הכוללת הכל, רוב הסיכויים שאתה תהיה אחראי על גיוס וניהול צוות המומחים שלך. אתה יכול לעבוד בחברה קטנה או אפילו להיות העובד היחיד של החברה שלך. בלי קשר, בלי מישהו שיעזור לך במשימות היומיומיות, רוב הסיכויים שאתה הולך להיאבק עם משהו איפשהו בדרך.

לא מוצאים מישהו מוסמך? האם מומחים יקרים מדי? האם אין מי שיכול לקחת על עצמו את הפרויקט? יתכן שיש מומחים שיעשו זאת בפחות כסף ולעתים קרובות מתעלמים מכך כאשר מחפשים מומחה להעסיק.

בגלל הביקוש הרב למפתחי אתרים, קשה למצוא אחד כזה. קושי זה מתגבר על ידי המורכבות הגוברת של פיתוח אתרים. לדוגמה, HTML5 ו-CSS3 הן טכנולוגיות חדשות יחסית בתעשיית פיתוח האינטרנט.

לבעלי עסקים קטנים שרוצים ליצור אתר משלהם או להרחיב את פתרונות השיווק הדיגיטליים שלהם, אולי עדיף שהם ישקיעו בשכירת מפתח אתרים במשרה מלאה במקום לנסות למצוא אחד מקומי.

טעות מס' 3 – לא מתכננים מראש לשינויים באתר שלך או בפונקציונליות שלו

ישנן סיבות שונות לעצב מחדש את אתר האינטרנט של החברה. מלבד האסתטיקה, מצד אחד, יש צורך באתר אינטרנט שיהיה יותר פונקציונלי ורלוונטי לקהל היעד.

לפני שתתחיל לעבוד על פרויקט עיצוב מחדש של אתר אינטרנט, שאל את עצמך את השאלות הבאות:

-מה המטרה שלי?

-מה הקהל שלי?

-איך האתר שלי מתפקד כעת עבור הקהל הזה? האם יש שינויים שאני צריך לעשות?

-כמה זמן אני יכול להשקיע בפרויקט הזה לפני שהוא משפיע על העבודה או חיי המשפחה שלי בצורה שלילית?

יצרנו את האתר החדש תוך כדי לזכור שייתכן שנצטרך לעצב אותו מחדש או לשנות חלק מהפונקציונליות שלו.

לאתרים שונים ולארגונים שונים יש צרכים ומטרות שונות. כאשר אנו מתכננים אתר אינטרנט, אנו מקפידים לקחת אותם בחשבון וליצור פתרון התואם את הצרכים של לקוחותינו. לדוגמא, כשעיצבנו את האתר החדש של עיריית ראשון לציון, תכננו שינויים בפונקציונליות ובעיצוב שלו מבלי לאבד את הפוקוס על ההיבטים החשובים כמו פופולריות במנועי חיפוש וחווית משתמש מיטבית.

טעות מס' 4 – ציפייה שמעצב אחד יוכל לעשות הכל בשבילך

כחברת עיצוב, עלינו להיות צדדיים עם הכישורים שלנו כדי לענות על הצרכים של לקוחות שונים. מעצב לא יכול לעשות את כל העבודה לבד. הם צריכים להיות מסוגלים לשתף פעולה עם אחרים כדי לשמור על המומחיות שלהם בעיצוב עבור מדיה מודפסת ודיגיטלית כאחד.

עיצוב אתרים הוא משימה תובענית הדורשת מגוון רחב של מומחיות. זה יכול להיות קשה למצוא מעצב אחד שטוב בכל דבר.

חברות עצמאיות לעיצוב אתרים הן האפשרות הטובה ביותר עבורך אם אתה רוצה שהעסק שלך או האתר שלך יעצבו על ידי מישהו שאינו קשור לאף חברה או מותג.

אנו נקשיב למה שאתה צריך ונציע את הפתרון הטוב ביותר למצבך. אנחנו לא מוגבלים במה שאנחנו יכולים לעשות, אז אנחנו נמצא את המעצב המושלם בשבילך!

טעות מס' 5

מדוע חברת העיצוב הטובה ביותר היא זו שמסוגלת לעשות עבורכם הכל? למה מעצב אחד לא יכול לעשות הכל בשבילך?

כיום, כמעצב אתרים, אתה צריך להיות מסוגל להתמודד עם מגוון משימות שונות. וכבעל עסק, אתה צריך להיות מסוגל לתקשר את כל המשימות הללו בצורה ברורה ותמציתית. המשמעות היא שחשוב לשני הצדדים – בעל העסק ומעצב האתרים – לדעת בדיוק מה הם רוצים אחד מהשני לפני שמשהו מתחיל.

מעצב אתרים הוא לא רק מישהו שמעצב אתרים. מעצב אתרים חייב להיות בעל כישורים גם בשיווק, קופירייטינג, ניהול פרויקטים ועוד. וזו הסיבה שכל כך חשוב לשני הצדדים לדעת מה הם צריכים אחד מהשני לפני שמתחילים לעבוד על כל אחד מהם

כאשר לקוחות מגיעים לחברה עצמאית לעיצוב אתרים הם מצפים למעצב אחד שיוכל לעשות הכל עבורם. זה יוצר אתגר ייחודי מכיוון שלכל מעצב יש את המומחיות שלו.

חברת העיצוב הטובה ביותר בראשון לציון מסוגלת להציע לכם את הטוב משני העולמות, להעניק לכם גישה למאגר של מעצבים מתמחים על מנת שיוכלו לעזור לכם לפתור כל בעיה.

אז כשמגיע הזמן למיתוג, עיצוב אתרים או שיווק דיגיטלי, אתה יכול להיות בטוח שלחברות אלה יש לך את הגב.

האתרים הטובים ביותר שנבנו בראשון לציון

מבוא: עליית בניית אתרים בראשון לציון ומדוע כדאי לבחור בחברה מקומית?

ישנן סיבות רבות מדוע כדאי לבחור חברה מקומית לאתר האינטרנט שלך. ראשית, הם מכירים את העיר טוב יותר מכל חברה אחרת. שנית, הם יכולים להבין את הצרכים שלך ולספק לך את השירות הטוב ביותר. שלישית, הם מחוברים היטב בעיר ומכירים את כל השחקנים החשובים כמו פקידי ממשל ותקשורת שיכולים לעזור להם לקדם את העסק שלך.

כלקוח, יש לך בחירה בין ללכת עם חברה מקומית או ללכת עם חברה בינלאומית. איזו אפשרות הכי מתאימה לך?

בניית אתר היא לא קלה כמו שזה נשמע. יש הרבה היבטים שצריך לקחת בחשבון בכל עת. אתה רוצה שהמבקרים ימצאו את האתר שלך ויהפכו ללקוחות בכל פעם שהם מבקרים בו. אם אתה הולך עם חברה בינלאומית, ייתכן שהם לא יוכלו להתאים לדרישות ולהעדפות הספציפיות שלך כמו מישהו שיכול לעשות דברים בשפה ובתרבות של האזור שאתה גר בו.

מעוניינים בבניית אתרים בראשון לציון? תשאירו נייד ואחזור אליכם בטיל

אולי יעניין אותך לקרוא גם על
איך לפרסם באינסטגרם
שיווק ופרסום

איך לפרסם באינסטגרם כמו מקצוען

הקדמה: איך לפרסם באינסטגרם כמו מקצוען אינסטגרם היא אחת מפלטפורמות המדיה החברתית הפופולריות ביותר עבור אנשי מקצוע. זה הפך לפלטפורמה שבה אנשים חולקים את עבודתם,

קרא עוד »

ניווט מהיר

שאלות ותשובות

שואלים אותנו המון שאלות כל יום, כתבנו לכם כמה שאלות נפוצות שעולות כמעט בכל שיחה

המחירים נעים בין 3999 לאתר בסיסי ועד עשרות אלפים לאתרים מורכבים יותר, בדרך כלל עסקים צריכים אתר תדמית פשוט, כמו כרטיס הביקור שלכם בגוגל.
החל מכמה ימים בודדים ועד חודשים, שוב תלוי במורכבות האתר ובדרישות הלקוח.
בדיוק בשביל זה אנחנו כאן! בדרך כלל לעסקים קטנים אתר תדמית בסיסי מספיק, לעסקים שמוכרים דברים באינטרנט יהיה צורך בחנות אינטרנטית מותאמת לצרכי העסק
דומיין היא הכתובת שלך באינטרנט, לדוגמא הדומיין של גוגל הוא google.co.il משלמים עליו אחת לשנה, או רוכשים ישר ל5 שנים
מבין לקוחותינו
דילוג לתוכן